آسان شارژ
قالب وبلاگ
نويسندگان
لينك هاي مفيد
بانوانی که مو های خود را رنگ، مش و یا هایلات می‌کنند پس از مدتی با موهایی خشک، شکننده و آسیب‌پذیر رو به رو می‌شوند. سوالی که در ذهن این افراد نقش می‌بنند این است که از میان خیل عظیم شامپوها و نرم‌کننده‌های موجود در بازار، کدام‌ شامپو برای موهای رنگ شده مناسب‌تر است؟
بهترین سالن اهواز----بهترین آرایشگاه اهواز----سالن اهواز----بهترین سالن عروس اهواز
حتی برخی از بانوان می‌پرسند آیا واقعا شامپوها و نرم‌کننده‌های مخصوص موهای رنگ‌شده تفاوتی با شامپوها و نرم‌کننده‌های عادی دارد؟

خوب است بدانید به‌طور کلی مواد اولیه شامپوها و نرم‌کننده‌ها تقریباً یکی بوده اما به‌برخی از آن‌ها موادی افزوده می‌گردد که باعث ایجاد خواص ثانویه می‌شود. در مورد شامپوهای مخصوص موهای رنگ‌شده نیز عیناً همینطور است. واقعیت این است که شامپوها و نرم‌کننده‌های مخصوص موهای رنگ‌شده برتری‌هایی نسبت به شامپوهای عادی دارند.

این شامپوها بسیار ملایم اند و خاصیت چربی زدایی کمتری دارند تا موهایی که در اثر مواد شیمیایی خشک شده اند، از آن بیشتر خشک نشوند. علاوه بر این حاوی نرم کننده هم بوده اما معمولا بهتر است بعد از شامپو کردن موها، از نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده هم استفاده گردد. شامپوها و نرم کننده های موجود در بازار این خاصیت را دارند که رنگ مو را تثبیت کنند زیرا در این شامپوها مواد پاک کننده کمتری نسبت به سایر شامپوها وجود دارد و باعث می شوند رنگ مو دیرتر جلای خود را از دست داده یا از روی موها پاک شود.
از طرفی الکتریسیته ای که بین موهای خشک وجود دارد از بین می روند تا موها حالت وز پیدا نکرده و لخت بماند. شامپوها و نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده حاوی موادی هستند که تا حدی می توانند از رنگ مو و خود موها در برابر اشعه یو وی آفتاب محافظت کنند. البته از آنجا که بافت مو بافتی مرده است، تاثیر این شامپو ها فقط در ظاهر مو و تا زمانی است که از آنها استفاده میشود و اثر درمانی برای طولانی مدت ندارند.  
[ ] [ :: ] [ مانا ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Translating the template By tahablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است ::

آرشيو مطالب
لينك هاي مفيد

| 
|
|  | 
امكانات وب
  • چت روم